Son dakika: Mert Çetin'den Fenerbahçe'ye müjdeli haber!

Son dakika: Mert Çetin'den Fenerbahçe'ye müjdeli haber!Roma, Fenerbahçe’nin istediği genç stoperi İtalya Ligi’nde bir takıma kiralamayı planlıyordu. Sadece Mert, daha çok forma şansı bulmak için Türkiye’de bir takıma gelmeyi tercih ediyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray’ın peşinde olduğu Mert Çetin için Roma’nın planı, oyuncuyu İtalya’da bir takıma kiralamaktı. Bu nedenle Sarı-Lacivertliler’in Mert’i bir sezonluğuna ekibine katma planı zora girmişti. Ancak Mert Çetin’in tercihini Türkiye’den bir takımdan yana kullanmak istemesi, coşku yarattı.

Mert Çetin, önümüzdeki sene düzenlenecek olan EURO 2020’de ulusal takım kadrosunda olmanın hayalini kuruyor. 23 yaşındaki stoper bu yüzden daha çok forma şansı bulacağı bir takıma kiralanmak istiyor. Mert, Türkiye’den bir takıma gelmesi halinde daha çok oynayıp Şenol Güneş’in daha rahat dikkatini çekebileceğine inanıyor. Roma’nın bu mevzuda başarılı futbolcuya zorluk çıkarması beklenmiyor. Fenerbahçe, sportif direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu vesilesiyle bu transferi bitirmek istiyor. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar